25 Mart 2014 Salı

ALIŞVERİŞTE TAZELİK DÖNEMİ TAZEDİREKT.COM

 
-          Tazedirekt Erikli’nin kurucusu Hasan Aslanoba tarafından kurulmuş ve faaliyetlerine başlamak için Hasan Bey’in memleketi Bursa seçilmiştir.
-          Tazedirekt’in çıkış noktası “Hesaplı Tazelik Kapınızda” olmuştur.
-          Hesaplıyız çünkü aracıları aradan çıkarıyoruz; kendi ürünlerimizi, kendimiz teslim ediyoruz.
-          Tazeyiz, çünkü siparişiniz verilir verilmez hazırlanıyor, günlerce depolarda beklemiyor, soğuk zincir kırılmadan size teslim ediliyor.
-          Tazedirekt ticari olarak aktif olmadan önce kurulan Boğazköy Çiftliği’mizde, besi hayvanları antibiyotiksiz, en kaliteli yemlerle ve refah ortamlarda yetiştiriliyorlar. Daha sonra steril ortamlarda kesimleri yapılıp, Dünya standartlarındaki et parçalama tesisimizde özel olarak parçalanıp, paketleniyorlar. Çiftliğimizde, hayvanlarımızın takibi kulak küpesi sistemiyle sağlanmaktadır. Satın almış olduğunuz paket üzerinde bulunan “Kulak Küpe Numarası” ile, et temin edilen hayvanın nerede doğduğu, ne ile ne zaman beslendiği bilgisine ulaşabiliriz.
-          Kendi tarlalarımızda yetiştirdiğimiz sebze-meyveler 2 yıl sonra doğal üretim belgesine sahip olabileceği için şu anda sebze ve meyveleri tedarikçilerimizden özenle temin ediyoruz.
-          Seçtiğiniz gün ve saatte siparişiniz kapınıza getiriliyor. Sipariş teslimat gününü seçebildiğiniz gibi saatini de seçebiliyorsunuz. Böylece siparişinizi beklemeniz gerekmiyor. Yine de teslimatınızın eve teslim edilmesi sizin için zor olacaksa Teslimat Noktası’ndan kendiniz de alabilirsiniz.. Özlüce’de olmak üzere 1 teslimat noktamız bulunuyor. Ancak önümüzdeki günlerde teslimat noktalarımızın sayısı da hızlıca artacak.
-          Şu anda ilk siparişiniz Tazedirekt mutfak önlüğü hediyeli ve her 100 TL üzeri alışverişiniz 10 TL indirimli. Önümüzdeki günlerde kampanyalarımız da çeşitlenecek ve daha cazip hale gelecek :)
-          Ürünlerimize ve iş modelimize güveniyoruz, %100 müşteri memnuniyeti için yola çıkıyoruz. Bu yüzden de Kapıda İade Garantisi sunuyoruz. Ürünleriniz geldiği anda beğenmezseniz iade edebilirsiniz, teslimat sonrasında iade etmek isterseniz, yine kapınıza gelir iadenizi alırız.
-          Ürün sayımız ve kategorilerimiz hızla büyüyor. VST paketleme şekli gibi Türkiye’de ilk defa olacak olan bir paketleme şeklini kısa zaman içinde Bursalılar’a sunmayı planlıyoruz. Kendi ürünlerimizin hasatını beklemeden “Organik” ürünleri temin edeceğiz. Büyük market raflarında yer bulmakta zorlanan kaliteli ve yerel ürünlere yer vereceğiz. Bu süreçte de hem müşteri hem de kanaat önderleri olarak sizin yorumlarınız bizim için çok değerli.
Müşteri Hizmetleri 444 75 15
 
 
Biz Bursalı blogger arkadaşlarımızla TAZEDİREKT.COM  un misafirleriydik bu hafta Bursa da henüz çok yeni olan bu sistemin tanıtımı nı dinledik firmanın çiftiğine ait tanıtım videolarını izledik bizler içinde yeni bir deneyim olacağı için heycanla inceledik broşürleri firmanın bizlere sunduğu hediye çekleriyle ilk alışverişimize merhaba diycez en kısa sürede bu deneyimle ilgilide paylaşımda bulunucam sizlerle hoşsohbet ve eğlenceli geçen bir gurup buluşmamızı yine yine bir sürü fotoyla belgelendirdik anında paylaşımlarımızı facebook ve instagram adreslerimizden takip edebilirsiniz.
Tazedirekt.com çalışanlarına hediyeleri ve bize gösterdikleri ilgi için sonsuz teşekkürler..
 
 
 
 

Hiç yorum yok: